Administrator Retea

G&G ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

G&G ROMANIA angajeaza Administrator retea.

CERINTE

Linux , configurare router,firewall,proxy,DHCP cat si configurare sisteme SOHO
Cunostinte sisteme de operare Windows: Windows Server, 2000 - Prof. si Server, XP si Server 2003,Terminal services
Cunostinte baze de date constituie avantaj;
Avantaj : folosirea/instalarea solutie ERP Wizrom Priority
HTML,PHP + MySQL ,cunostinte webdesign Dreamweaver,Flash - intretinerea,adaugarea de module la pagina existenta.
Asigura integritatea datelor informatice firmei, prin elaborarea si implementarea unei strategii de backup/recuperare respectiv securizare de date.
Configurari retele,Cunostinte TCP/IP,Wireless
Asigura suport tehnic si helpdesk pentru utilizatorii interni
Lb. engleza
minim 1 an experienta intr-un post similar.

BENEFICII OFERITE

O cariera intr-o companie de succes

Companie nationala de distributie materiale pentru constructii