Administrator receptie

Genobiosis

Job expirat

RESPONSABILITATI

GENOBIOSIS - companie medicală internațională inovatoare, lider în domeniul serviciilor și produselor genetice, cauta o colega noua, pentru a se alatura echipei ca administrator receptie.

CERINTE

Ce trebuie sa faci tu pentru noi, viitoarea noastra colega?
• Sa ai experienta minimum 2 ani intr-o pozitie similara
• Sa cunosti programe office (word, excel, power point, etc)
• Sa gestionezi apelurile telefonice ale firmei
• Sa primesti si indrumi clientii care se prezinta la receptie
• Sa gestionezi facturarea si incasarea platilor pentru serviciile companiei.
• Sa cunosti limba engleza.
• Daca ai si cunostinte de limba rusa este un plus.
• Sa stabilesti necesarul de consumabile pentru uzul intern al companiei si sa faci comenzile necesare.
• Sa preiei si gestionezi corespondenta companiei.

BENEFICII OFERITE

Ce trebuie sa faca Genobiosis pentru tine, viitoarea noastra colega?
• Sa iti asigure un loc si un mediu de munca placut, intr-un foarte elegant centru de business.
• Sa iti asigure training de specialitate pentru serviciile pe care compania noastra le ofera
• Sa iti asigure un salariu atractiv

Daca toate cele de mai sus sunt ok pentru tine, asteptam un CV al tau.

Genobiosis — este o companie medicală de înaltă tehnologie care este lider în domeniul serviciilor genetice. Compania noastră oferă servicii în domeniul geneticii personale și medicale. Misiunea noastră este să oferim clienților acces la informații genetice care să le îmbunătățească calitatea vieții.