ADMINISTRATOR PORTOFOLIU - pentru Reprezentanta Bucuresti

BT ASIGURARI TRANSILVANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

* preia si verifica modul de intocmire a politelor de asigurare;
* culege si prelucreaza datele din politele de asigurare generala conform aplicatiilor informatice existente;
* elaboreaza si transmite catre agentii situatia contractelor si situatia politelor;
* colaboreaza cu personalul din vanzari si contabilitate din cadrul BT Asigurari pentru rezolvarea neconcordantelor.

CERINTE

* Studii medii;
* Studiile superioare constituie avantaj;
* Cunostinte solide de operare PC ;
* Organizare foarte buna a timpului si a documentelor ;
* Abilitati de comunicare;
* Gandire analitica;
* Rigoare.

BENEFICII OFERITE

* Un mediu de lucru dinamic si profesionist;
* Cursuri de pregatire profesionala;
* Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-o companie multinationala.

CV-urile vor fi tratate confidential si se vor transmite, insotite de o Scrisoare de intentie, in atentia Directiei Resurse Umane, la adresa de e-mail: resurse.umane@bta.ro sau la nr.fax 0364/816.503 (cu subiectul „Aplicatie pentru postul de administrator portofoliu Reprezentanta Bucuresti").

Doar persoanele selectionate vor fi anuntate in vederea participarii la interviu.

BT ASIGURARI TRANSILVANIA, companie de asigurari cu sediul central in Cluj-Napoca, recent preluata de grupul francez GROUPAMA