Administrator portofoliu pentru Reprezentanta Bucuresti

BT ASIGURARI TRANSILVANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preia si verifica modul de intocmire a politelor de asigurare;
- culege si prelucreaza datele din politele de asigurare generala conform aplicatiilor informatice existente;
- elaboreaza si transmite catre agentii situatia contractelor si situatia politelor;
- colaboreaza cu personalul din v¿nzari si contabilitate din cadrul BT Asigurari pentru rezolvarea neconcordantelor

CERINTE

- Studii medii
- Studiile superioare constituie avantaj
- Cunostinte solide de operare PC
- Organizare foarte buna a timpului si a documentelor
- Abilitati de comunicare
- G¿ndire analitica
- Rigoare

BENEFICII OFERITE

- Un mediu de lucru dinamic si profesionist;
- Cursuri de pregatire profesionala;
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes in domeniu.

BT ASIGURARI TRANSILVANIA, companie de asigurari cu sediul central in Cluj-Napoca, recent preluata de grupul francez GROUPAMA