Administrator magazin on-line

SC.MAISON DU BON PAIN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam administrator magazin on-line pentru produse de tip HORECA

Responsabilitati:

- Administrarea magazinului online;
- Realizarea de analize si rapoarte privind vanzarile online;
- Realizarea studiilor de concurenta;
- Verificarea comenzilor efectuate online;
- Pregatirea si livrarea comenzilor online;
- Verificarea stocurilor de produse de la furnizori si a celor de pe site;
- Verificarea si actualizarea preturilor postate pe site;
- Updatarea site-ului;
- Mentinerea legaturii cu clientii.
- Redactarea de newsletter;
- Identificarea de oportunitati de colaborare cu alte magazine online.
- identificarea clientilor noi ;

CERINTE

Cerinte:

- Persoana orientata catre client, organizata, autodidacta;
- Rezistenta la stres persoana cu experienta in domeniul vanzarilor online,
- cunostiinte excelente in administrarea site-ului

BENEFICII OFERITE

Se ofera:salariu fix + comision+ telefon

DESCRIEREA FIRMEI

COMERT