ADMINISTRATOR IT JUNIOR

STANLEYBET

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Acorda suport tehnic userilor interni ai companiei;
- Asigura buna functionare a retelei de PC-uri a companiei ( depanare si mentenanta pentru echipamentele IT);
- Administreaza, configureaza si intretine reteaua de calculatoare si de echipamente IT ale companiei.

CERINTE

- Student sau absolvent al unei facultati de profil tehnic (informatica, automatica, cibernetica etc.) - de preferat;
- Experienta profesionala pe aceeasi pozitie de cel putin 6 luni - 1 an;
- Persoana dinamica, organizata si responsabila;
- Abilitati de comunicare si de lucru in echipa;
- Permis auto categoria B , minim 1 an;
- Limba engleza la nivel mediu;
- Cunostinte necesare administrarii fizice a unei retele de calculatoare;
- Cunostine de TCP/IP, LAN;
- Disponibilitate pentru deplasari dese.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant;
- bonuri de masa;
- telefon mobil;
- laptop;
- posibilitatea de a dezvolta o cariera intr-un mediu profesionist.

- Stanleybet, filiala din Romania a companiei multinationale Stanleybet International, este unul dintre cei mai mari operatori pe piata locala a jocurilor de noroc, care va pune la dispozitie atat pariuri sportive cat si nonsportive. Pe langa Romania, Stanleybet activeaza si in Cipru, Germania, Italia, Belgia Croatia si Polonia.
- Din 2004 si pana in prezent filiala Stanleybet din Romania s-a extins la nivel national, detinand in prezent peste 200 de agentii care dovedesc zilnic seriozitate si profesionalism in domeniul pariurilor sportive.
- O echipa de peste 550 de angajati in 59 de orase.
- Stanleybet si-a conturat deja o identitate proprie, si-a dobandit un prestigiu si a marcat un important punct de referinta in evolutia pietei romanesti de pariuri.

Alatura-te unei echipe de profesionisti!