Administrator IT-persoana cu handicap

Class It Outsourcing

Job expirat

RESPONSABILITATI

Configurarea si administrarea profesionala de sisteme de calcul si retele de calculatoare.

CERINTE

Cunostiinte temeinice hardware.
Cunostinte solide in administrarea sistemelor de operare desktop din familia Windows.
Cunostinte primare instalare, configurare, administrare servere Windows 2000, 2003.
Cunostiinte retelistica: configurare primara routere, switch-uri cu management.
Capacitate buna de comunicare si relationare

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de a lucra intr-o echipa de profesionisti si o companie competitiva, tanara, in plina ascensiune
Posibilitati deosebite de networking & personal development
Posibilitate de afirmare si promovare rapida ; dezvoltare profesionala
Lucrul intr-un mediu cu ultimele tehnologii si echipamente
Aprecierea muncii bine facute
Pachet salarial competitiv ce recompenseaza performanta

Class IT Outsourcing, companie de externalizare IT, asigura clientilor sai perfecta functionare a departamentului IT prin valorificarea unei echipe formate din 60 de specialisti ce se afla sub indrumarea unui management de succes.
Timp de 8 ani am dobandit experienta necesara pentru a castiga increderea unor clienti precum Rompetrol, Coca-Cola, Deloitte, Jerry's Pizza, Adecco, Merck, Sharp and Dohme, Financiarul, Sanoma Hearst.
Suntem un colectiv tanar si entuziast si investim incontinuu in dezvoltarea si pregatirea profesionala.
Vino sa lucrezi pentru prima companie de externalizare IT din Romania.
Vino sa adaugi valoare echipei noastre!