ADMINISTRATOR (in cadrul departamentului administrativ)

CENTRUL MEDICAL ROMAR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- centralizarea necesarului de materiale necesare pentru desfasurarea activitatilor
- intocmeste, deruleaza si urmareste comenzile de aprovizionare cu furnizorii
- verifica stocurile de siguranta
- intretine relatia cu furnizorii
- cautarea de noi furnizori pentru produsele necesare companiei
- rapoarte periodice specifice
- coordoneaza echipa de intretinere
- verifica facturile pentru utilitati si chirii

CERINTE

- studii superioare (de preferat studii economice - contabilitate de gestiune)
- experienta profesionala minim 1 an
- cunostinte operare PC peste medie
- abilitati de comunicare si negociere
- abilitati de lucru in echipa
- permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a lucra intr-o echipa de profesionisti ce activeaza intr-o companie tanara aflata in plin proces de dezvoltare.
- Pachet salarial atractiv

DESCRIEREA FIRMEI

Furnizor de servicii medicale complexe.
Grupul de firme Romar este o institutie multifunctionala de diagnostic si asistenta medicala primara si specializata.