Administrator front office/ Sales & Service Specialist la Agentia Camil Ressu - Bucuresti

MKB ROMEXTERRA BANK S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

MKB Romexterra Bank angajeaza administrator front office/ sales&service specialist la Agentia Camil Ressu - Bucuresti

CERINTE

Conditii de participare:
- studii economice superioare;
- vechime de cel putin 2 ani in activitatea financiar- bancara;
- cunostinte bune privind operatiunile/ tranzactiile bancare;
- abilitati operare computer;
- abilitati de vanzare;
- abilitati de rezolvarea problemelor;
- gandire analitica;
- atentie la detalii;
- asumarea raspunderii;
- cunoasterea reglementarilor BNR si a legislatiei in domneniu;
- competente comportamentale: aptitudini deosebite de lucru cu clientul, organizat, capabil sa lucreze sub presiune si aptitudini de comunicare excelente.

Atributii:
- Prezentarea produselor bancii clientilor sau potentialilor clienti;
- Identifica nevoile clientilor recomandand serviciile si produsele adecvate;
- Administrarea bazei de clienti;
- Efectueaza operatiuni de decontare in conturile clientilor.

- Persoanele selectate vor fi contactate telefonic ulterior.
- Nu vor fi luate in considerare cererile candidatilor care nu indeplinesc conditiile cerute.

MKB Romexterra Bank S.A., held in proportion of 55.32% by MKB Bank, the third Hungarian bank, member of BayernLB from Germany.