Administrator / dev. Cpanel, Linux, PHP

Ch-net

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- monitorizare si administrare servere proprii si ale clientilor
- monitorizare si administrare Cpanel si AccountLab Plus
- realizare si actualizare web site-uri dezvoltate sub Joomla

CERINTE

- studii superioare
- cunostinte administrare servere si statii Windows
- experienta cu linux, iptables, bash este un plus (nu este neaparat necesar, oferim training)
- experienta cu Cpanel, AccountLab Plus si Joomla este un plus (nu este neaparat necesar, oferim training)
- cunostinte de TCP/IP (configurari, diagnosticare probleme)
- experienta in php si html este necesara (cel putin incepator)
- limba engleza citit si scris (cel putin nivel intermediar)
- de preferat cu domiciliu stabil in Bucuresti, Sector 6, Militari (nu este neaparat necesar)

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- pachet salarial atractiv bazat pe rezultate si performanta
- abonament mobil platit de firma
- oportunitati de cariera intr-o firma in plina dezvoltare
- mediul de lucru tanar si pasionat de IT si excelenta

Ch-net este o companie tanara in continua dezvoltare. Ne-am axat pe mai multe domenii: ISP, web hosting, data center si continuam sa lansam servicii noi.