Administrator Departament BCC

Dynamic Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

o Monitorieaza si inregistreaza evenimentele primite din partea clientilor.
o Califica tipul de eveniment in functie de existenta unui SLA si asigneaza dupa caz un inginer.
o Updateaza informatiile referitoare la evenimente in functie de modificarile survenite.
o Gestioneaza contractele existente. Date de facturare, nivel de servicii, update in aplicatia call management.
o Monitorizeaza modificarile logistice la nivel de departament.
o Inregistreaza toate cheltuielile efectuate in cadrul departamentului.
o Pregateste rapoarte referitoare la consumul de piese de schimb din cadrul departamentului.
o Pregateste rapoarte referitoare la vinzarile de piese si servicii ale companiei.
o Pregateste rapoarte referitoare la cheltuielile Departamentului Servicii Clienti.
o Analizeaza rapoartele de evenimente in garantie primite de la partenerii de service autorizati ai companiei.
o Emite facturile pentru servicii in garantie catre producatori in baza raportarilor efectuate de operatorul departamentului.

CERINTE

Studii:
-Studii superioare;

Cunostinte profesionale necesare:
-Cunostinte limba engleza
- Experienta de lucu cu ERP, CRM
Experienta:
-Experienta pe un post similar;

Calitati personale:
-Abilitati de comunicare;
-Prezenta profesionala;
-Loialitate;
-Persoana ambitioasa, cu aspiratii, focalizata pe cariera;
-Fire deschisa;
-Rezistenta la stres;
-Capacitate de lucru intr-un colectiv;

BENEFICII OFERITE

¿ telefon mobil
¿ salariu fix, bonuri valorice, bonusuri trimestriale

Companie care oferă soluţii complexe integrate detinand un portofoliu de parteneriate internationale,clienti companii multinationale si folosind tehnologie highend (echipamente de stocare, scanere profesionale, software de captură de documente şi date, aplicaţii software pentru arhivare electronică, management de documente şi workflow, kituri de dezvoltare), angajeaza prin intermediul Dynamic Human Resources Administrator Departament Business Critical Computing.