Administrator Credite - Perioada Determinata - 2 luni

RALFI IFN SA - ESTIMA FINANCE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Isi insuseste si aplica metodologiile bancare pe fiecare produs financiar in parte
• Analizarea dosarelor de credit conform procedurilor in vigoare la data respectiva si operarea acestora in back office conform fiecarui dosar de credit
• Incadreaza dosarul de credit intr-o rezolutie finala in urma analizei efectuate
• Ataseaza fisele de verificare call center la fiecare contract in parte – acolo unde mentioneaza procedura
• Efectueaza data entry pentru toate programele de finantare.

CERINTE

Experienta 6 luni intr-o pozitie similara
• Studiile superioare reprezinta un avantaj
• Responsabil, atentie la detalii , rezistenta la stres
• Bune abilitati de comunicare.
• Limba engleza prezina un avantaj.
• Prezenta profesionala agreabila.

BENEFICII OFERITE

salariu fix, bonuri de masa

Lider pe piata companiilor financiare specializate in credite de consum, Estima Finance va ofera cele mai flexibile si rapide solutii de creditare.