ADMINISTRATOR CREDITE

SC Domenia Credit IFN SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Responsabil cu admnistrarea datelor financiare ale portofoliului de credite: introducerea creditelor noi in sistem, lichidari, reconciliere lunara, debit direct, modificare caracteristici credite conform actelor contractuale etc.
- Raportari saptamanale / lunare catre management.

CERINTE

- Absolvent al unei facultati cu profil economic, preferabil sectia Finante
- Aplecare spre detaliu, spirit analitic
- Abilitate de a lucra cu cifrele
- Excelente cunostinte de operare MS Office, in special de Excel
- Spirit de echipa si dornic de a invata
- Cunoscator al limbii engleze (scris si vorbit)
- Experienta in domeniul creditarii constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Formare in tehnologia Domenia Credit;
- Posibilitati de promovare in cadrul companiei;
- Oportunitatea de a lucra intr-o echipa de profesionisti.

Domenia Credit IFN S.A. este prima societate de credit ipotecar de pe piata romaneasca.