Administrator credite

Vision Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Esti absolvent de studii superioare 2006?
Iti doresti o cariera in domeniul financiar bancar dar nu indeplinesti criteriile de selectie?
- NOI TE AJUTAM SA ITI ATINGI SCOPU!

CERINTE

- Absolvent studii superioare 2006;
- Capacitate de Invatare rapida;
- Atitudine proactiva;
- Abilitati de vanzare, prezentare si negociere;
- Abilitati de comunicare si interactiune peste medie;
- Spirit antreprenorial, atitudine pozitiva, entuziasm si motivare;
- Perseverenta in atingerea obiectivelor.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant compus din salariu, comision, bonusuri;
- Traininguri de specializare;
- Mediu de lucru occcidental;
- Program de lucru flexibil;
- Posibilitatea de a intra In programul de selectie (de personal) al bancilor colaboratoare.

VISION CONSULT este primul centru financiar-bancar independent din Romania, reprezentant autorizat ai celor mai puternice sapte banci din Romania:
BCR, BANC POST, FINANSBANK, HVB-TIRIAC, OTP, RAIFFEISEN BANK, VOLKSBANK.
Impreuna cu cateva dintre bancile partenere realizam un program de instruire teoretica si practica pentru absolventii ce doresc sa aplice pentru posturi de entry-level bancar.