Administrator Credite

Concordia Capital IFN SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributii principale:

- verificarea dosarelor de credit in vederea aprobarii sau respingerii lor;
- verificarea documentelor ce se intocmesc pentru dosarul de credit conform procedurii de lucru din cadrul departamentului;
- verificarea clientului la angajator conform procedurii de lucru din cadrul departamentului;
- intocmire de situatii zilnice referitoare la dosarele aflate in lucru;
- administrarea si dezvoltarea retelei de parteneri;

CERINTE

- Studii superioare
- Experienta in domeniu (preferabil produse financiare sau asigurari)
- Bun utilizator de PC
- Capacitati de negociere si comunicare

BENEFICII OFERITE

- contract de munca pe perioada nedeterminata
- bonusuri lunare in functie de realizari

Concordia Capital este o institutie financiara nebancara ce desfasoara o activitate de creditare reglementata si supravegheata de Banca Nationala a Romaniei, avand un capital social de 900.000 lei.

Societatea are sediul social in municipiul Bucuresti si un punct de lucru in municipiul Sibiu.

Prioritatea noastra este acordarea de finantari clientilor care au acces limitat la serviciile financiare, datorita profilului indicatorilor din situatiile lor contabile sau din oricare alte considerente.