ADMINISTRATOR - Coorodnator Birou Bucuresti

Finance & Consulting Group SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

F&C recruteaza pentru clientul sau Companie multinationala de proiectare - Administrator/ Coorodnator birou Bucuresti.

CERINTE

- absolvent de studii superioare profil economic
- experienta minim necesara pe o pozitie similara
- bune cunostinte a unei limbi straine: engleza si/sau italiana
- coordonare activitate birou (aproximativ 50 angajati ingineri proiectare), achizitii, realtie furnizori, raportari la firma mama, verificare departament suport: contabilitate, secretariat, administrativ,
- evidenta salariati: pontaje, evidenta vacante, intrari, iesiri, interviuri angajare
- posesor carnet de conducere cat B
- persoana energica, greu influentabila, determinata

Finance Consulting este o companie multinationala de consultanta pentru afaceri si management.
Consultantii nostri ofera suport in recrutarea, evaluarea, motivarea personalului pentru toate nivelurile de cariera: Entry level, Middle management, Top management.