Administrator Contracte

BRD - Groupe Societe Generale

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigur¿, în func¿ie de priorit¿¿i, gestiunea opera¿iunilor ¿i a contractelor de asigur¿ri.
Opereaz¿ modific¿rile necesare în documenta¿ia contractual¿.
Elaboreaz¿ rapoarte privind activitatea curent¿ ¿i stadiul gestion¿rii contractelor de asigur¿ri.

CERINTE

Experienta de minim 2-3 ani în domeniul gestionarii contractelor de asigur¿ri.
Bune cuno¿tin¿e despre domeniul asigur¿rilor de via¿¿.
Orientare spre calitate ¿i aten¿ie la detalii.
Respectarea termenelor ¿i a normelor de lucru.
Englez¿/Francez¿ – vorbit ¿i scris – fluent.

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea de a se implica în dezvoltarea un nou proiect de anvergur¿.
Domeniu într-o continu¿ expansiune.
Pachet salarial motivant.

In ultimii 2 ani, BRD a fost cel mai important creator de locuri de munca din sistemul bancar romanesc.
Satisfactia angajatilor nostri este la fel de importanta ca si satisfactia clientilor nostri !

In prezent BRD detine o oportunitate de cariera ca Administrator contracte care sa gestioneze operatiunile si contractele de asigurari in vederea atingerii obiectivelor comerciale ale Bancii.