ADMINISTRATOR CLADIRI

COMTEC 2000 INC SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- planificarea, organizareasi distribuirea materialelorsi accesoriilor necesare desfasurarii activitatii personalului administrativ din cadrul obiectivului supervizat;
- urmareste functionarea în conditii optime a utilitatilorsi a instalatiilor aferente;
- asigura pastrarea curatenieisi întretinerea incintei societatii;
- urmareste folosireasi functionarea corecta a echipamentelorsi dispozitivelor, urmarestesi respecta perioadele de revizie a acestora, etc.

CERINTE

- studii medii/superioare;
- cunostinte operare PC – avantaj;
- persoana ordonata, responsabila, serioasa, disciplinata;
- aptitudini de lucrusi comunicare in echipa.

Sediul se afla in zona Militari (langa Metro).

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- loc de munca sigur intr-o companie de nivel national;
- mediu profesionist de lucru.

COMTEC 2000 INC SRL este o companie cu capital privat, infiintata in anul 1994, avand ca activitate principala importul, productia si distributia echipamentelor electrice de joasa tensiune, materiale pentru instalatii electrice si echipamente pasive pentru retele de calculatoare si telecomunicatii.
Din 1994 si pana in prezent activitatea companiei a cunoscut o dezvoltare ascendenta datorita extinderii si diversificarii gamelor de produse conform cu cerintele pietii romanesti, precum si datorita dezvoltarii unei puternice retele de distributie pe tot cuprinsul tarii.
Sistemul de management al calitatii implementat la COMTEC este certificat conform standardului ISO 9001:2000.
Produsele furnizate de COMTEC sunt agreate de furnizori importanti de pe piata interna (Electrica, Romtelecom).
COMTEC 2000 INC SRL este condusa de o echipa manageriala tanara si dinamica si dispune de personal calificat, impreuna facand parte dintr-un angrenaj complex care asigura companiei un ritm de dezvoltare competitiv.
Pentru mai multe detalii vizitati site-ul www.comtec-int.ro