Administrator Centru Comercial

MaxiMall

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea activitatii centrului comercial.
- Supervizarea spatiilor comerciale si asigurarea unui mediu de buna functionare a magazinelor.
- Supervizarea contractelor comerciale.
- Previzionarea stocurilor.

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa aiba:

- experienta pe un post similar,
- domiciliat in Iasi,
- studii superioare (de preferat absolvent marketing sau relatii publice),
- excelente abilitati de comunicare,
- abilitati puternice de organizare si relationare,
- cunostinte avansate de limba engleza,
- spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv si bonusuri pentru eficienta.

Hanson Marketing isi propune sa devina alternativa numarul 1 atunci cand vine vorba de creatie pentru web si consultanta in marketing online.
Hanson Marketing recruteaza pentru MaxiMall, un nou centru comercial care va gazdui magazine, food court si standuri pe o suprafata de 16.000 mp ¿ 2 niveluri. MaxiMall isi propune sa fie o alternativa completa si mai accesibila pentru toti iesenii.