ADMINISTRATOR BAZE DE DATE / SPECIALIST E.R.P.

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Monitorizarea si corectia datelor in aplicatia comerciala;
- Monitorizarea transferului de date intre sediu central si punctele de lucru;
- Actualizari periodice, verificari de date;
- Actualizari de versiuni noi ale aplicatiilor pe serverul central si pe servere in teritoriu;
- Dezvoltari de module, rapoarte si situatii interne;

CERINTE

- Experienta in lucrul cu bazele de date si minim 6 luni MS Sql Server;
- Spirit analitic, putere de concentrare, rezistenta la stres, creativitate, imaginatie;
- Dorinta de invatare si perfectionare;
- Orientarea spre rezultate, spre atingerea obiectivelor in termenele limita fixate;
- Cunoasterea domeniului farmaceutic si/sau lucrul cu aplicatii comerciale, lucrul cu programe de tip ERP (Charisma) constituie avantaje importante.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Telefon mobil;
- Posibilitatea de a dezvolta o cariera in domeniu.