Administrator baze de date

RENAULT TECHNOLOGIE ROUMANIE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectuarea de rapoarte saptamanale si lunare privind calitatea datelor de garantie;
- Gestionarea catalogului cod furnizor;
- Gestionarea bazei de date de garantie.

CERINTE

- Absolvent studii superioare in domeniile: informatica, statistica, matematica, inginerie;
- Cunostinte avansate in informatica: Excel Macro, SQL, Visual Basic, Access;
- Cunostinte avansate de franceza si engleza;
- Cunostinte de baza in domeniul auto;
- Cunostintele de garantie auto constituie un avantaj;
- Capacitate de sinteza si de analiza.

Renault Technologie Roumanie este noul centru de de inginerie Renault. Prezent in 118 tari si reprezentand prima marca europeana, Renault este astazi al patrulea constructor mondial prin alianta cu Nissan.
Viitorilor angajati le oferim oportunitatea de a evolua profesional, de a se forma pe parcursul carierei si de a lucra intr-o companie cu un mediu de lucru placut.