ADMINISTRATOR BAZE DE DATE

BRD - Groupe Société Générale

Job expirat

RESPONSABILITATI

Domeniul de activitate:
Activitate suport baze de date informatice

Principalele responsabilitati:

-Proiectezi, configurezi si administrezi baze de date Informix sau Oracle
-Elaborezi documentatie de exploatare a bazelor de date Informix sau Oracle
-Oferi suport in cadrul procedurii de escaladare interna a incidentelor

CERINTE

-Studii tehnice superioare
-Experienta in administrare baze de date Informix sau Oracle
-Cunostinte de baze de date relationale mediu/avansat
-Limba engleza si/franceza
-Abilitati de analiza si evaluare a informatiei
-Abilitati de planificare personala
-Abilitati de anticipare si solutionare de probleme
-Orientare spre rezultat

BENEFICII OFERITE

Daca ai o buna capacitate de organizare, rezolvare de probleme, precizie si responsabilitate in actiuni te astept sa faci parte din echipa noastra!

Inscriere: www.brd.ro

BRD - Groupe Société Générale este a doua banca romaneasca, dupa activele bancare.

Cu o capitalizare de 3,5 miliarde euro la sfarsitul lunii aprilie 2006, BRD - Groupe Société Générale detine prima pozitie, conform acestui indicator, intre societatile din domeniul financiar, listate la Bursa de Valori Bucuresti si a doua pozitie dupa acelasi nivel al capitalizarii bursiere daca luam in considerare toate companiile listate la BVB, indiferent de domeniu.