Administrator Aplicatii Oracle

Plus HR Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie importanta din domeniul tehnic, care in acest moment este in cautarea unei persoane calificate pentru pozitia de Administrator aplicatii Oracle.

Responsabilitati:
-Administreaza ,monitorizeaza , adapteaza si actualizeaza aplicatiile si bazele de date
-Ofera suport tehnic si functional utilizatorilor si dezvoltatorilor
-Asigura comunicarea cu nivelul superior de suport
-Se asigura ca documentatia aplicatiilor este actualizata
-Asigura indeplinirea proceselor de management al schimbarii, de management al configuratiei, etc.

CERINTE

Cerinte:

-Experienta in design si dezvoltare de software
-2 ani experienta de programare in PL/SQL, Oracle
-Abilitati de comunicare ( cunoasterea limbi engleze reprezinta un avantaj)
-Analiza procese de business
-Bune abilitati de planificare si de respectare a dead-line-urilor

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Se ofera un pachet salarial motivant
- Oportunitati de dezvoltare profesionala intr-o companie puternica

DESCRIEREA FIRMEI

recrutare si selectie de personal