Administrator aplicatii junior

LA FANTANA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza si verifica procesul de rutare pentru flota LFT,
- analizeaza si verifica respectarea modului de rutare a flotei,
- analizeaza si propune metode de eficientizare a rutelor,
- coordoneaza verificarea si urmarirea sistemul GPS,
- verifica si analizeaza rutarea optima si distributia pe filiale,
- intocmeste rapoarte de analiza si le coreleaza cu realitatea din teren.
- urmareste eficientizarea rutelor si a principalilor indicatori logistici.

CERINTE

- studii universitare (specialitate informatica, cibernetica sau matematica )
- experienta minim 1-2 ani in activitate similara sau in activitatea de rutare flota,
- foarte bune cunostinte PC – Excel, ERP, Softuri dedicate,
( cunoasterea unui soft de rutare reprezinta un avantaj )
- capacitate de analiza, sinteza si corelare a datelor.
- capacitate de asimilare rapida, respectarea termenelor limita.
- persoana analitica, dinamica, intuitiva, cu initiativa, adaptabila lucrului in echipa.

Compania ofera un pachet salarial atractiv, cu posibilitatea de dezvoltare profesionala intr-o companie in plina ascensiune, alaturi de un colectiv tanar si dinamic.