Administrator aplicatii E.R.P.

bauMax

Job expirat

RESPONSABILITATI

Administrare si intretinere de aplicatii de baze de date, ERP.
Participare la realizarea de proiecte de dezvoltare a aplicatiilor.
Scolarizare utilizatori
Helpdesk

CERINTE

Absolvent sau student in an terminal al unei facultati cu profil de specialitate (Informatica, Cibernetica, Automatica sau Matematica).
Experienta in lucrul cu baze de date (Oracle, SQL Server), minim un an.
Sisteme de operare Unix nivel utilizator
Abilitati de lucru in echipa
Limba engleza – nivel avansat; limba germana constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

training-uri,cursuri de limbi straine,tichete de masa,abonament servicii medicale

Companie austriaca de familie intr-o continua expansiune de 15 ani în Europa Centrala si de Est, bauMax este lider in industria companiilor Do-it-yourself .Obiectivul nostru este de a dezvolta aceasta piata si de a ajuta clientii la executarea proiectelor lor de constructii si bricolaj. Cu 122 filiale in 6 tari din Europa Centrala si de Est bauMax se numara printre primele 15 lanturi europene de bricolaj. In 2006 bauMax s-a lansat si in Romania, inaugurand primele 2 magazine in Brasov si Sibiu. In 2007 urmeaza deschiderea magazinelor bauMax din Cluj, Targu Mures si Craiova.