Administrator

IMSAT SA -Groupe SNEF- Sucursala Echipamente Electrice

Job expirat

RESPONSABILITATI

Administrarea parcului de masini: reparatii , dosare Casco sau RCA, impartirea cheltuielilor cu combustibilul pe autoturisme si inregistrarea costurilor
Achizitii piese auto
Administrarea activitatii de modernizare a sediului: achizitii, facturi furnizori, inregistrarea facturilor
Achizitii diverse si produse de curatenie
Deconturi pentru cheltuielile efectuate
Inregistrarea facturilor de utilitati
Intocmirea bugetului estimativ anual pentru cheltuielile administrative
Urmarirea bugetului lunar cheltuit.
Calcularea bugetului lunar cheltuit si compararea acestuia cu cel estimat

CERINTE

Experienta in functia de Sef Departament Administrativ - minim 2 ani
Cunostinte de limba Engleza
Buna cunoastere a MS Office (Word, Excel, Access),
Carnet de conducere cat. B - obligatoriu
Disponibilitatea de deplasare in tara
Bune abilitati de organizare si conducere
Atentie la detalii
Abilitati de comunicare, onestitate
Personalitate energica, proactiva, cu atitudine pozitiva

BENEFICII OFERITE

Salariu + bonuri de masa + telefon serviciu
Posibilitati de promovare pe baza performantelor si implicarii in desfasurarea activitatii
Numai candidatii selectati vor fi contactati.

IMSAT Sucursala Echipamente Electrice realizeaza camere de comanda containerizate pentru turbine cu gaz si turbine mixte.
Imsat SEE inseamna integrare echipamente electrice de joasa tensiune pentru:
- Camere de comanda containerizate si subansambluri functionale de proces pentru turbine de gaz cu puteri intre 40-220MW;
- Grupuri containerizate motor/generator cu puteri pina la 3.7MW;
- Cabine prefabricate de control electric si electronic pentru platforme petroliere si petrochimie.
IMSAT SEE este furnizor calificat:
- General Electric, Core Tech, Nuovo Pignone