ADMINISTRATOR

RADCOM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Evidenta, gestionarea si intretinerea zilnica a starii spatiilor din punct de vedere tehnic (sistem de aer conditionat, stingatoare, mobilier, alte obiecte care fac parte din dotarea spatiilor);
- Coordonarea activitatii privind curatenia spatiilor (intocmeste si verifica programul personalului din subordine);
- Realizarea de analize comparative ale ofertelor, negocierea, contractelor /comenzilor pentru consumabile;
- Verifica produsele ce trebuie receptionate in conformitate cu cerintele specificate in comenzile de aprovizionare, clauzele contractuale si documentele de referinta

CERINTE

- Studii medii cu profil tehnic;
- Experienta in domeniul administrativ pe un post similar;
- Cunostinte de baza in ceea ce priveste executarea lucrarilor de amenajari interioare;
- Cunostinte operare PC, operare Word, Excel, Microsoft Office, Internet Explorer;
- Capacitate de analiza si sinteza, de prioritizare a sarcinilor;
- Abilitati de comunicare (atat verbal cat si in scris);
- Spirit organizatoric,loialitate;
- Atitudine pozitiva, initiativa;
- Flexibilitate si adaptabilitate, capacitatea de a lucra in echipa;
- Creativ / viziune de ansamblu.

BENEFICII OFERITE

- Contract pe perioada nedeterminata (cu perioada de proba);
- Facilitati sociale: asistenta medicala privata, abonament activitati sportive

RADCOM is a Romanian telecommunication company which develops, integrates and supports software for TelCo platforms, telematic solutions and call centers. Trusting and traditional partner of world leading IT companies, RADCOM provides software development, integration and customization, software consultancy, hardware manufacturing of LED displays, vehicle Onboard Computers, GSM networks and radio networks installation and other related services.