Administrative Assistant

Tempo Job International

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Acordarea de asistenta directorilor de departamente;
- Mentinerea relatiei cu furnizorii si clientii;
- Supervizarea activitatilor de protocol;
- Administrare de documente financiar-contabile;
- Elaborarea si administrarea corespondentei;
- Stabilire intalniri, agenda, rezervari;
- Activitati de traducere, tehnoredactare documente;
- Intocmirea si prezentarea ofertelor firmei catre clienti;
- Preluarea de comenzi de la clienti;
- Comunicarea cu partenerii externi.

CERINTE

- Studii: superioare economice
- Limbi straine: Engleza nivel avansat
- Abilitati PC: Nivel avansat - Word, Excel, Outlook Express

BENEFICII OFERITE

- Posibilitate de avansare.
- Integrarea intr-o echipa profesionista multinationala.
- Salariul in functie de dorinta si de experienta candidatilor.

Agentie acredidata MMSS si ANOFM ofera servicii de recrutare si plasare de personal intern si international, servicii de leasig de personal si administratie.