ADMINISTRARE SI HELP-DESK

MB DISTRIBUTION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

2 posturi:
- administrare servere ale organizatiei;
- ofera help-desk intern;
- administrare si help-desk pentru clienti;
- implementari de solutii

CERINTE

1 post:
- Cunostinte temeinice MS WIN SERVER (obligatoriu);
1 post:
- Cunostinte temeinice LINUX (obligatoriu);
Cerinte comune
- studii superioare de specialitate
- minim 5 ani experienta in IT; minim 2 ani experienta intr-un post similar.
- Avantaj: cunostinte Lotus Domino si produse hardware IBM;
- client-oriented, abilitati de coordonare, planificare, organizare, prezentare, comunicare; capacitate de lucru sub o minima supervizare;
- engleza nivel mediu; carnet de conducere categoria B (obligatoriu).

BENEFICII OFERITE

pachet salarial adecvat pozitiei

Principiul fundamental pe baza caruia MBD isi structureaza activitatea este cel al unei retele de distributie care acopera tot spatiul geografic romanesc si asigura o impartire a competentelor intre distribuitor si partenerii sai. MBD se adreseaza utilizatorului final doar prin intermediul acestei retele ce include aproximativ 250 de firme partenere.
Intreaga retea de dealeri ai MB DISTRIBUTION este formata din firme specializate in comercializarea si service-ul brand-urilor EPSON, IBM, LIEBERT si RICOH