ADJUNCT SEF MECANO - ENERGETIC SI INVESTITII

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea sarcinilor de rutina si alte sarcini in lipsa sefului de compartiment si in limita delegarii lor,
coordonarea si controlarea activitatii personalului din subordinea sa directa,

- Rezolvarea in timp si cu eficienta a defectiunilor aparute la utilajele si instalatiile din dotare

- alte activitati trasate de conducere.

CERINTE

- Studii superioare tehnice: ELECTROTEHNICA (Actionari Electrice), ELECTRONICA, AUTOMATICA,

- cunostinte Office nivel bine,

- limba engleza,

- experienta minima constituie un avantaj.

- Candidatul ideal trebuie sa fie: un bun manager, ferm, dinamic, autoritar, cu bune abilitati de organizare si coordonare.

- Candidatii care corespund criteriilor de selectie sunt invitati sa sune la tel. 327.66.55 pentru o programare la interviu.
SELECTIA ARE LOC DOAR IN URMA PROGRAMARII SI INTERVIULUI DIRECT!

BENEFICII OFERITE

- Salariul net lunar este de 1200-1500 RON

- In perioada de proba (3 luni) salariul va fi cuprins intre :700-900 RON, net

- Bonuri de masa

- Exista posibilitati de promovare

- Program de lucru L-V 8.00 - 16.30.

- Forma de angajare - contract individual de munca.

- Perioada de proba 3 luni.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica. 7 ani de experienta pe piata romaneasca, cota de piata considerabila, echipa multidisciplinara, accent pus pe performanta si calitate.

POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro