ADJUNCT SEF DEPARTAMENT VANZARI - COMPANIE MULTINATIONALA DE RETAIL

FOX CONSULTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- planifica sarcinile de lucru si activitatile pe departament si zona de magazin pentru care este responabil(a);
- integreaza si instruieste noii angajati in cadrul departamentului;
- organizeaza departamentul si zona de vanzare astfel incit sa transforme vizitatorii in cumparatori;
- participa la implementarea profilului de preturi specifice;
- lanseaza comenzi catre departamentul Logistica / Aprovizionare;
- participa la inventare
- prezinta gama de produse catre clienti;

CERINTE

- experienta in vanzari de minim 1-2 ani;
- cunostinte bune de utilizare PC;
- abilitati de organizare;
- abilitati de instruire, formare si dezvoltare a lucratorilor;
- orientare catre client

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv
Posiblitati de promovare
Training-uri periodice

Clientul nostru este o companie de retail, lider de piata in Romania, fiind una dintre cele mai apreciate si respectate branduri in domeniul in care activeaza. Suntem in cautarea unor profesionisti pentru postul de Adjunct Sef departament lucratori comerciali