ACTIVITATE BIROU VANZARI+STOCURI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestionar magazin consumabile si piese auto;
Responsabilitati:
- gestiunea stocului de marfa;
- intocmeste documentele necesare intrarilor / iesirilor din depozit (NIR, avize, facturi);
- participa activ la operatiunile de descarcare a marfii la depozitul firmei;
- efectueaza inventarul stocului de marfa;
- pregateste si ambaleaza marfa in vederea livrarii;
- ofera informatii despre produse si livrari clientilor companiei;
-participa la prezentarea produselor in mediul virtual si real.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL
- studii medii/ superioare economice/ tehnice;
- experienta pe un post similar 2 ani;
- cunostinte solide de contabilitate primara;
- operativitate in lucrul cu calculatorul :MS Office
- experienta profesata in domeniu;
- seriozitate, spirit organizatoric, dorinta de afirmare si progres
- fara antecedente penale
- abilitati de comunicare
- persoana organizata, responsabila, atenta, cu spirit de echipa
- limba Engleza (mediu) si cunostinte tehnice prezinta un avantaj.