Acquisition Manager

2M Suport Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

-mentinerea contactului cu furnizorii externi, identificarea de noi furnizori ;
-verificare stocuri externe, control stoc intern ;
-monitorizarea cheltuielilor pentru comenzi externe (transport, vama etc) ;
• intocmire liste preturi, oferte speciale, discount-uri etc ;
• colaborare foarte stransa cu echipa de vanzari, asigurarea intregului suport pentru aceasta ;
• negociaza cu furnizorii bugete si actiuni specifice de promovare (campanii) desfasurate prin intermnediul companiei pe care o reprezinta ;
-identifica oportunitati de colaborare cu furnizori noi;
-întocmeste si urmareste comenzile de aprovizionare import/export;
-urmareste livrarile si asigura documentele pentru formalitatile vamale;
-analizeaza piata si sistemul de livrare pentru evalua valabilitatea actuala si viitoare a produselor ;

CERINTE

-experienta in domeniul telecomunicatiilor, IT&C - avantaj;
-studii superioare;
-limba engleza nivel avansat;
-persoana responsabila, comunicativa;

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv+bonusuri

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de recrutare de personal