ACQUISITION MANAGER

PROMOTOOLS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mentinerea contactului cu furnizorii externi, identificarea de noi furnizori
Verificare stocuri externe, control stoc intern
Monitorizarea cheltuielilor pentru comenzi externe (transport, vama etc)
Intocmire liste preturi, oferte speciale, discount-uri etc
Colaborare foarte stransa cu echipa de vanzari, asigurarea intregului suport pentru aceasta
Analiza concurentei

CERINTE

Aspect civilizat, seriozitate, om de echipa
Capacitati de comunicare, negociere si rezolvare a problemelor
Disponibilitate la program prelungit si in conditii de stres
Persoana harnica, dinamica si cu foarte bun spirit organizatoric
Persoana cu initiativa, adaptabila lucrului in echipa
Permis de conducere
Cunoscator limba engleza
Experienta intr-un post similar constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Compania ofera un pachet salarial atractiv (salariu + comision), telefon mobil si posibilitatea de dezvoltare profesionala intr-o companie in plina ascensiune, alaturi de un colectiv tanar si dinamic.

DESCRIEREA FIRMEI

Importator si distribuitor produse promotionale