Achizitor Sortiment

LOYALIA Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿ Coordoneaza activitatea echipei (asistent / operator)
¿ Negociaza contracte cu furnizori / potentiali furnizori
¿ Urmareste respectarea clauzelor contractuale
¿ Defineste si elaboreaza strategiile sortimentale
¿ Planifica si coordoneaza promotiile

CERINTE

¿ Cunostinte MsOffice
¿ Cunostinte limba engleza
¿ Experienta minim 2 ani in domeniu achizitiilor
¿ Experienta minim 3 ani in analiza si interpretare date
¿ Experienta minim 1 an in coordonarea unei echipe

Loyalia Romania este o companie specializata in furnizarea de serviicii de recrutare si selectie. Valoarea adusa de serviciile noastre este atentia deosebita pe care o acordam relatiei cu candidatul.
Scopul nostru este acela de a descoperi oamenii iar acestia sunt diversi, complecsi, imposibil de cuantificat intr-o viziune simplista. De aceea noi tratam oamenii ca individualitati, nu ca CV-uri care pot fi ierarhizate si clasate.
Loyalia Romania recruteaza pentru clientul sau, companie internationala in domeniul retail.