Achizitor Legume-fructe

APT RESOURCES & SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

- studierea si analizarea pietei
- identificarea si selectarea furnizorilor
- selectarea produselor; listarea sau delistarea produselor pe baza structurii de articole definite
- ameliorarea calitatii ofertei
- identificarea si listarea de noi produse
- controlarea calitatii si conformitatii informatiilor administrative si comerciale comunicate de catre furnizori
- negocierea tuturor conditiilor de achizitie cu furnizorii
- gestionarea si actualizarea permanenta a bazei de date cu furnizori si produse
- identificarea oportunitatilor de crestere si de dezvoltare pe pietele existente sau viitoare

BENEFICII
Pachet salarial atractiv
Prime trimestriale
Tichete masa
Perioada training

CERINTE

- studii superioare
-experienta minim 3 ani ca achizitor FRESH FOOD,
- experienta achizitii legume-fructe - avantaj
- cunoasterea limbii engleze- obligatorie
- cunoasterea limbii franceze- avantaj
- o buna cunoastere a pietei, furnizorilor si produselor
- bune abilitati de comunicare si negociere
- onestitate si rigurizoitate

Compania noastra imbina experienta, expertiza, managementul activ si cultura creativa. Asiguram clientilor nostri know-how-ul si cunoasterea pietei din Romania pentru a ajuta dezvoltarea unui proiect de succes. Forta companiei APT Resources & Services consta in insasi echipa si in devotamentul ei pentru a oferi de fiecare data cele mai bune performante. Domeniile noastre de specialitate se incadreaza in servicii profesionale de resurse umane, incluzand recrutare & selectie de personal si consiliere in cariera.