ACHIZITOR - DEPARTAMENT DECORATIUNI

BRICOSTORE ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestionarea si dezvoltarea gamei de produse alocata;
- gasirea de noi furnizori, negocierea contractelor si pastrarea legaturii cu furnizorii existenti pentru gama de produse alocata;
- analizarea si gestionarea stocurilor pentru gama sa de produse;
- organizarea actiunilor si campaniilor publicitare (campanii promotionale, cataloage publicitare) pentru gama de produse alocata;
- pastrarea in permanenta a legaturii cu magazinele;
- analizarea si supravegherea rezultatelor comerciale ale magazinelor;
- alcatuirea rapoartelor periodice pentru gama de produse alocata.

CERINTE

- studii superioare finalizate (comerciale reprezinta un avantaj);
- cunostinte limba franceza / engleza la un nivel avansat - obligatoriu;
- cunostinte operare PC (Office) la un nivel avansat;
- experienta pe o pozitie similara minim 2 ani ;
- cunostinte in domeniul decoratiunilor;
- persoana organizata, responsabila, sociabila, analitica, cu reale abilitati de negociere.

BENEFICII OFERITE

- pregatire tehnica;
- integrarea intr-o echipa tanara si dinamica;
- salariu atractiv.

Grupul francez BRICOSTORE face parte din compania Bresson, infiintata cu mai bine de 155 de ani in urma si beneficiind de deja celebrul \"savoir-faire\" francez in domeniul comertului si al bricolajului. BRICOSTORE este un lant de magazine de bricolaj care se dezvolta rapid, atat in Romaina, cat si in Europa Centrala. Ne adresam familiilor, amatorilor de decoratiuni interioare, pasionatilor gradinaritului, dar si firmelor profesioniste, punandu-le la dispozitie cele mai competitive preturi de pe piata romaneasca de constructii, amenajari si gradinarit. BRICOSTORE a aparut pe piata romaneasca in anul 2001. In prezent BRICOSTORE a deschis 4 magazine in Bucuresti si 10 in tara, respectiv Brasov, Ploiesti, Constanta, Pitesti, Arad, Braila, Focsani, Suceava, Oradea, Calarari.