Achizitor

Agentia Nationala pentru Romi

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Raspunde pentru calitatea si cantitatea bunurilor achizitionate
• Cunostinte operare PC.
• Abilitati foarte bune de comunicare si negociere,fermitate,integritate,responsabilitate

CERINTE

• Studii superioare(juridice sau economice).
• Cunostinte foarte bune privind achizitiile publice
• Titularul postului are rolul de a asigura in permanenta companiei necesarul de bunuri si servicii pentru proiectul aflat inderulare
• Expedierea si urmarirea comenzilor de la aprovizionare si pana la receptia finala

BENEFICII OFERITE

• Contract prestari servicii.
• Salariu atractiv.

Va rugam la trimiterea CV- ULUI, sa specificati optiunea pentru post(uri)

PROGRAMUL OPERAtIONAL SECTORIAL DEZVOLTAREA RESURSELOR UMANE (POS DRU)
Agentia Nationala pentru Romi impreuna cu Fundatia Secretariado Gitano Spania implementeaza proiectul „Impreuna pe piata muncii” cu finantare din Fondul Social European
Impreuna pe piata muncii”, va fi implementat pentru o perioada de 2 ani (2008-2010), In 8 localitati din Romania (una din fiecare regiune).