Accountant (contabilitate de la A-Z)- productie

QLT.ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Inregistreaza in contabilitate documentele de evidenta contabila primara, conform legislatiei in vigoare;
- Colectarea, analizarea si interpretarea datelor economico financiare ale firmei;
- Centralizarea datelor economico-financiare ale firmei;
- Intocmirea rapoartelor lunare privind situatia economico-financiara a firmei;
- Efectueaza platile catre bugetul de stat pentru impozitele si taxele societatii;
- Mentine relatia cu banca, si organele statului;
- Gestioneaza deconturile de cheltuieli si casa.

CERINTE

- studii superioare economice finalizate;
- experinta de lucru pe o pozitie similara de minim 5 ani (reprezinta un avantaj experinta pe acelasi domeniu de activitate);
- foarte buna organizare, gandire analitica si sintetica;
- cunsotinte de limba engleza la nivel mediu;
- dschis pentru o colaborare de lunga durata.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant, negociabil in functie de experienta;
- mediu de lucru placut;
- posibilitate de dezvoltare profesionala.

Raporturile de afaceri promovate de noi implica acceptarea premisei ca singura modalitate de obtinere a succesului este aceea in care toate partile implicate castiga, iar acest succes nu se poate obtine dintr-o simpla joaca.
Valorile noastre sunt: Profesionalism, Inovatie, Calitate.

Consultantii si colaboratorii nostri au diferite specializari, precum: psihologie-sociologie, drept, managementul organizatiei, marketing si relatii internationale. Acestia sunt pregatiti sa initieze, sa deruleze si sa finalizeze orice tip de proiect: recrutare clasica, head-hunting, executive search in toate domeniile de activitate: FMCG, farmaceutic, constructii, domeniul tehnic, IT, turism/hoteluri, auto, media, publicitate, transport, servicii, productie, agricol, imobiliar, bancar etc.

Principala caracteristica care ne defineste ca profesionisti este usurinta de a identifica potentialul unui candidat si de a identifica capacitatea acestuia de a se integra in echipe si de a aduce plus valoare echipelor respective.