ACCOUNTANT/CONTABIL

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-eviden¿¿ lunar¿ de contabilitate pân¿ la nivel de balan¿¿/bilan¿ inclusiv
-analiz¿ lunar¿ a corela¿iilor dintre diferite pozi¿ii balan¿iere
-înregistrare complet¿, corect¿ ¿i la timp a documentelor contabile
-închidere lunar¿ a situa¿iilor contabile ale societ¿¿ii
-închidere lunar¿ conturi de TVA
-calculare impozit profit
-efectuare ¿i înregistrare calcul salarial
-întocmire dispozi¿ii de plat¿ interne ¿i externe
-întocmirea declara¿iilor lunare c¿tre autorit¿¿i
-diverse raport¿ri c¿tre conducerea societ¿¿ii
-subordonat Senior Accountant

CERINTE

-Cuno¿tin¿e solide de contabilitate
-Cuno¿tin¿e avansate MS office
Reprezint¿ un avantaj:
-Studii superioare economice;
-Limba englez¿ nivel mediu
-Experien¿¿ în contabilizarea pe centre de cost

C¿ut¿m o persoan¿ serioasa, dinamic¿, cu spirit analitic, capabil¿ s¿ lucreze sub presiune ¿i în echip¿, cu abilit¿¿i de organizare ¿i planificare.

BENEFICII OFERITE

-salariu atractiv, negociabil in functie de experien¿¿
-un mediu de lucru dinamic, pozitiv ¿i motivant