Accountant - Consultant (junior and mid-level)

APEX TEAM INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- responsabilitatea principala consta in prestarea de servicii contabile pentru clientii cabinetului (tinere contabilitate completa) si mentinerea relatiei, corespondentei cu clientii (romani si straini).

CERINTE

Canditatii trebuie sa fie persoane serioase:
- cu spirit practic si de echipa, constiinciosi, bine organizati;
- absolventi de studii superioare de specialitate (in principal ASE);
- cu 1-2 ani experienta in domeniu;
- cunostinte obligatorii de limba engleza si/sau franceza;
- disponibili full- time (cu domiciliul in Bucuresti).

BENEFICII OFERITE

- pachetul salarial este atractiv (salariu + bonusuri + alte avantaje).

- mediu de lucru este atractiv, flexibil, echipa si management tanar.

Apex Team este o societate de expertiza contabila; activitatea noastra consta in realizarea unei game complete de servicii in domeniul contabilitatii si salarizarii; serviciile sunt oferite atat clientilor - companii romanesti, cat si celor mixte sau straine, companii mici si mijlocii cu activitati in domenii diverse.