Accountant

Motoractive SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Contabilitatea furnizorilor: introducerea in sistemul contabil a facturilor de la furnizori
Contabilitatea creantelor contractelor de leasing incheiate cu clientii
Contabilitatea dobanzilor de platit la banci (168)
Contabilitatea cheltuielilor in avans (471)
Contabilitatea clientilor
Supervizarea contabililor juniori

CERINTE

Studii universitare finalizate (profil economic)
Experienta in contabilitate 2 sau 3 ani intr-o firma care a raporteaza US Gaap sau in firme de audit / contabilitate
Studii ACCA sau similare - constiutie avantaj
Bune cunostinte de operare ( Excel)
Cunostinte de engleza - bine spre avansat (scris + vorbit)
Capacitate de a respecta termenele de raportare
Persoana pro-activa, cu spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Training
Bonus in functie de performanta
Mediu de lucru competitiv

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de finantare in sistem leasing.

Motoractive este cea mai importanta firma independenta de leasing din Romania, specializata in leasing pentru flote de masini.