Account Sales Executive

CuponPro S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Desfasoara o adecvata activitate de vanzari si isi foloseste toate abilitatile pentru a vinde produsele catre clienti.
2. Pastreaza direct si constant legatura cu clientii.
3. Viziteaza constant clientii si se asigura de calitatea serviciilor furnizate.
4. Analizeaza evolutia vanzarilor si ia masuri pentru realizarea target-ului lunar.
5. Intocmeste si transmite, la termenele stabilite rapoartele si situatiile solicitate de superiori.
6. Mentine si dezvolta relatii directe cu clientii pentru castigarea increderii si fidelizarea acestora.

CERINTE

1. Studii superioare
2. Experienta in vanzari MEDIA minim 1 an
3. Bune abilitati de comunicare, negociere
4. Limba engleza - nivel avansat
5. Cunostinte operare PC: MS OFFICE
6. Permis conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

1. Salariu fix si comision din vanzari
2. Telefon mobil
3. Posibilitati de dezvoltare si instruire

DESCRIEREA FIRMEI

Prima agentie de cuponing din Romania.