Account manger

CABO PROD CORPORATION

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI :
- identificarea si contactarea potentialilor clienti; crearea si mentinerea/dezvoltarea relatiilor cu clientii (oferte, intalniri);
- prezentarea ofertelor si identificarea nevoilor clientilor, urmarirea derularii contractelor;
- dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
- incheiere/negociere contracte in numele firmei; urmarire termene de executie; urmarire termene de plata;
- intocmirea rapoartelor de activitate, realizarea obiectivelor lunare si anuale;
- monitorizarea permanenta a pietii si a competitorilor.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
- minim studii medii; studii superioare constituie avantaj;
- experienta intr-o pozitie similara constituie avantaj (de preferat in publicitate);
- abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare profesionala);
- orientare 100% spre client si rezultate;
- spirit intreprinzator, spirit de organizare, atitudine pozitiva, initiativa, persoana deschisa;
- capacitate de lucru cu mai multe proiecte simultan;
- disponibilitate program prelungit;
- operare calculator: MS Office (Excel, Word - bine; Corel - avantaj); Internet

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):
- tichete de masa;
- pachet salarial motivant;
- carte de munca;
- posibilitati de avansare alaturi de o echipa tanara si dinamica;
- salariul se negociaza in functie de performantele tale (si se plateste la timp).

DESCRIEREA FIRMEI

casa de productie publicitara