ACCOUNT MANAGER - vanzari productie publicitara

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru a depune candidatura va rugam trimiteti URGENT CV-ul la: cristina.radu@top-assistants.ro mentionand pozitia vizata in titlul mail-ului.

- Prospectarea pietei, identificarea de noi clienti si noi oportunitati de colaborare
- Contactarea potentialilor clienti, stabilirea si participarea la intalniri, semnarea de noi contracte
- Gestionarea relatiei cu clientii din portofoliu
- Realizarea targetului lunar

CERINTE

- Experienta minim 2 ani in vanzari servicii de productie publicitara si cunostinte bune in acest domeniu (tipar offset / digital, serigafie, tipografie, gravura computerizata, print outdoor, articole promotionale)
- Avantaj - experienta intr-o Agentie de publicitate full-service
- Abilitati excelente de comunicare si persuasiune
- Atitudine proactiva si orientare catre client
- Cunostinte avansate de limba engleza
- Cunostinte avansate operare PC (MS Office: Word, Excel; Outlook, Internet)
- Permis de conducere categoria B reprezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + bonusuri
Mediu de lucru dinamic
Posibilitati de avansare, in functie de atingerea obiectivelor stabilite