ACCOUNT MANAGER - SALES Department

NET Rom Business SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Te cautam pentru a aduce plus valoare, calitate si dinamism unei echipe de oameni dedicati. Vrem sa vii in mijlocul nostru pentru a ne ajuta sa oferim cliantilor nostri cele mai interesante si utile servicii online.

Iti oferim posibilitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si creativ. Alaturi de noi vei avea sansa de a te dezvolta in domeniul Internetului si de a-ti imbunatati abilitatile creative dar si pe cele tehnice.

Responsabilitati:
- identifica si contacteaza potentialii clienti
- prezinta solutiile pe care NET Rom Business le furnizeaza
- dezvolta portofoliul de clienti
- elaboreaza impreuna cu Directorul de Vanzari strategia de dezvoltare
- finalizeaza vanzarile prin incheierea de contracte.

CERINTE

- Abilitati de comunicare si negociere
- Spirit de echipa
- Studii superioare
- Capacitatea de a lucra intr-un mediu dinamic
- Optimism si perseverenta

BENEFICII OFERITE

- Veti beneficia de INSTRUIRE GRATUITA IN VANZARI (cursuri de comunicare, negociere, tehnici de vanzare)
- Va oferim un PACHET SALARIAL ATRACTIV (salariu fix + comision + bonusuri)
- Plus alte BENEFICII: telefon, laptop, decontare transport, bonuri de masa.

NET ROM BUSINESS are 7 ani experienta in afacerile pe Internet, avand peste 500 de site-uri lansate. Echipa noastra este apta sa dezvolte solutii web profesionale, activitati de promovare pe web, proiecte tip e-commerce pentru partenerii locali si straini.