ACCOUNT MANAGER PUBLICITATE

HR Consultanta

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana selectata va fi responsabila cu mentinerea relatiilor cu clientii si cu atingerea obiectivelor, cu planificarea, organizarea si controlul fluxul de proiecte, stabilind prioritati si administrand bugete. De asemenea, initiaza si supervizeaza executia tuturor proiectelor (creatie, media research si proiectele auxiliare), utilizeaza eficient resursele agentiei in numele clientilor sai.
Lucreaza alaturi de clienti pentru stabilirea planurilor de promovare, implementeaza si monitorizeaza campaniile in desfasurare.

CERINTE

Studii superioare de finalizate (studii de specialitate avantaj)
Experienta minim 1 an pe un post similar, clienti mari.
Cunostinte operare PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet) la nivel avansat
Cunostinte limba engleza la nivel avansat
Permis auto (ctg B).

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant
Lucrul intr-un mediu dinamic
Posibilitati reale de promovare

Clientul nostru este o agentie de publicitate (ATL si BTL) cu proiecte importante in derulare.