Account Manager - Productie Publicitara

TANDEM CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Clientul nostru este o importanta companie de productie publicitara, situata in top 5 din domeniu.
In vederea dezvoltarii echipei de vanzari, Clientul nostru selecteaza candidati capabili si motivati sa isi asume urmatoarele sarcini si responsabilitati:
- Prospecteaza piata pentru identificarea potentialilor clienti
- Stabileste si dezvolta relatii profesionale cu clientii companiei
- Prezinta oferta de produse si servicii, consiliaza clientii in alegerea deciziei optime
- Negociaza contractele si supervizeaza derularea acestora
- Urmareste incasarea obligatiilor financiare ale clientilor
- Realizeaza planul lunar stabilit de companie
- Intocmeste si prezinta un raport periodic al evolutiei portofoliului de clienti
- Contribuie cu idei inovative pentru a creste vanzarile catre un client existent cat si pentru viitori clienti
- Transmite coordonatele tehnice ale proiectulului catre departamentul productie si asigura respectarea acestora prin comunicare sustinuta si feedback periodic

CERINTE

- Minim 2 ani de experienta relevanta in productie publicitara / publicitate
- Permis conducere categoria B cu vechime minim 1 an
- Studii superioare finalizate
- Limba engleza
- Cunostinte PC
- Bun organizator, comunicativ, capabil la efort intelectual
- Operativ in rezolvarea problemelor
- Disponibilitate la program flexibil si deplasari
- Abilitati de gestionare a proiectelor
- Abilitati de prezentare si negociere
- Flexibilitate si adaptabilitate, implicare, orientare catre rezultate si performanta
- Spirit antreprenorial, dorinta de castig proportional cu rezultatele

BENEFICII OFERITE

- Salariul net va fi de minim 500 $, la care se adauga un comision din vanzarile realizate. Beneficiile lunare medii vor fi cuprinse intre 1000 - 1500 $. La acestea se adauga masina de serviciu si telefon mobil.

Tandem Consulting este o firma de consultanta HR care traieste in epoca e-business. Misiunea noastra este de a identifica si de a pune in valoare potentialul uman. Sprijinim astfel organizatiile sa-si valorifice principala lor resursa - oamenii, pe care ii ajutam sa fie mai eficienti si sa se adapteze schimbarilor punandu-le in echilibru competentele cu obiectivele.
Noi punem oamenii in valoare.
Competentele noastre acopera intreaga gama a resurselor umane: asigurarea necesarului de capital uman, testare, evaluare, training, coaching, audit resurse umane.
Dinamici, flexibili si creativi, actionam pentru atingerea obiectivelor clientilor nostri, cu care lucram in tandem.
Atitudinea de parteneriat ne caracterizeaza atat in relatia cu angajatorii, cat si cu cei aflati in cautarea unei configuratii profesionale in ascensiune.
Tandem Consulting este o firma de consultanta HR care traieste in epoca e-business.
Intr-un mediu de afaceri aflat intr-o continua schimbare, noi oferim abordari inteligente pentru rezolvarea problemelor in domeniul resurselor umane.
Misiunea noastra este de a identifica si de a pune in valoare potentialul uman.
Actionam pentru atingerea obiectivelor clientilor nostri, cu care lucram in tandem. Atitudinea de parteneriat ne caracterizeaza atat in relatia cu angajatorii, cat si cu cei aflati in cautarea unei configuratii profesionale in ascensiune.