Account Manager Myjob.ro

S.C. Netbridge Services S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Promovarea si vanzarea serviciilor in conformitate cu standardele si politicile companiei;
-Cresterea volumului de vanzari
-Studierea pietei online si identificarea de noi clienti
-Contactarea atat telefonica cat si directa de noi clienti dezvoltand permanent portofoliu existent
-Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei

CERINTE

-Studii superioare finalizate
-Cunostinte MS Office - nivel avansat
-Cunostinte limba engleza - nivel intermediar
-De preferat experienta in mediul online
-Experienta in vanzari directe - obligatoriu
-Permis de conducere categoria B
-Bune abilitati de comunicare si negociere
-Initiativa, perseverenta, dinamism

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant, in functie de abilitati si performante
- Oportunitati reale de dezvoltare personala si profesionala alaturi de o echipa tanara.

Companie din Romania cu activitate exclusiva pe Internet, care dezvolta servicii de calitate, avand in portofoliu o gama larga de aplicatii web, ce ocupa pozitii de top in Internet .

Misiunea noastra este sa implementam cele mai profesioniste servicii online in Romania, oferindu-le utilizatorilor si clientilor interni/externi toate conditiile pentru a beneficia la maximum de avantajele Internetului.