ACCOUNT MANAGER - IT

PROCA - RTC GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestiona relatia cu clientii deja existenti in portofoliu
- realiza cercetarea pietei si identificarea de noi clienti
- se va ocupa de elaborarea ofertelor si promovarea acestora catre potentialii clienti
- se va implica in crearea unei strategii de dezvoltare a relatiei cu clientii
- va negocia termenii contractuali si incheierea contractelor cu clientii conform strategiei elaborate

CERINTE

- studii economice finalizate
- experienta in domeniul vanzarilor/marketing/ achizitii publice IT
- permis conducere categoria B
- cunostinte de legislatie in domeniul achizitiilor publice
- cunostinte IT
- capacitate de analiza
- abilitati de comunicare si negociere
- persoana proactiva, dinamica

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- bonusuri in functie de performante
- autoturism de serviciu
- telefon mobil de serviciu
- traininguri periodice si posibilitatea de dezvoltare a carierei

Dupa o perioada de expansiune puternica pe mai multe segmente de piata in 2005, Grupul RTC s-a concentrat, in 2006, pe consolidare si crestere organica.
Incepand de anul acesta, RTC Holding functioneaza intr-o noua structura organizatorica: 10 divizii puternice, cu o forta mai mare de actiune si cu o dinamica deosebita. Fiecare din cele 11 divizii are un management propriu si o strategie clara de dezvoltare; diviziile sunt conduse de un Presedinte si mai multi vicepresedinti, ce au ca suport un staff specializat pe mai multe domenii de expertiza.

Daca iti doresti sa te alaturi unei echipe performante aplica acum !